Home Aktualności Awans do Finału Wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych.
PDF 

Awans chłopców i dziewcząt do Finału Wojewódzkiego  
w sztafetowych biegach przełajowych.

Dnia 9 października 2017 roku na terenach PWSZ w Krośnie, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się rejonowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji stanęły najlepsze ekipy z powiatów: krośnieńskiego, miasta Krosna i strzyżowskiego. W zawodach tych wzięły też udział drużyny z Jedlicza, które zajęły II miejsce w zawodach powiatowych i uzyskały awans do zawodów rejonowych.

Rywalizacja była bardzo zacięta, a nasi uczniowie dostarczyli nam dużo emocji. Chłopcy rozpoczęli swój bieg bardzo dobrze i ostatecznie – wygrali całą rywalizację, zajęli I miejsce  i uzyskali awans do finałów wojewódzkich. Więcej dramaturgii dostarczyła nam drużyna żeńska. Dziewczęta po pierwszej zmianie były na czwartej pozycji, ale sztafeta – to 10 zawodniczek i ostatecznie zajęły II miejsce – sprawiły nie tylko wielką niespodziankę, ale uzyskały podobnie jak chłopcy - awans do finału wojewódzkiego, w którym wystąpi 12 najlepszych sztafet z całego województwa podkarpackiego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy za walkę i życzymy wspaniałego występu w zawodach wojewódzkich, które odbędą się już 19 października 2017.

Sztafety nasze wystąpiły w składzie:

Bil Weronika, Jurusik Kamila, Szot Martyna, Maciejowska Klaudia, Bolanowska Izabela, Wewiórska Aleksandra 3:29, Wodzińska Aleksandra 3:37, Twaróg Marcelina, Woźniak Weronika 3:32, Uram Martyna oraz Wiśniowska Weronika, Bobusia Karolina.

Bek Krzysztof, Janocha Michał, Szymbara Mateusz, Maciejowski Karol, Wajda Jakub, Dziura Michał, Mróz Kamil, Och Tymoteusz, Klekot Bartosz, Lepucki Łukasz, Nowak Karol oraz Chodorowski Tomasz, Kania Jakub, Mróz Kamil, Wójtowicz Mateusz.

Opiekę sprawowali: pani Beata Wosiewicz, pan Robert Gleń
i pan Piotr Bril.

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910091

Pogoda