Home Aktualności Wyniki klasyfikacji końcoworocznej klasy I-III.
Wyniki klasyfikacji końcoworocznej klasy I-III. PDF 

Najlepsi uczniowie w klasach I-III.

 

Klasa 1a
Długosz Patrycja

Janas Amelia

Łukaszewska Maja

Matuszewska Zuzanna

Niemiec Maciej

Słowik Nikola

Wajs Stanisław
Wewiórski Bartosz

Wiater Martyna
Wróbel Wiktor

 

 

 

Klasa 1b
Bajgier Patryk

Kosiek Weronika

Machnik Roksana

Hydzik Bartosz
Lawera Bartosz

Pawłowski Bartosz

Piękoś Paweł

Smoleń Magdalena

Świdrak Julia

 Żychowska Zuzanna

 

 

 

Klasa 2a

Borula Patrycja

Jaskólka Dawid
Kołacz Zuzanna

Kłapkowski Piotr
Lula Szymon

Prus Weronika
Rzońca Martyna

Socha Maja

Wiese Nikola
Wiśniowski Jan

Żebracki Piotr

 

 

 

Klasa 2b

Biedroń Otylia

Buda Milena

Bugiel Szymon

Dziura Milena

Fałat Weronika

Kłodowska Natalia

Makoś Kinga

Nowak Aurelia

Peszko Sandra

Sanocka Natalia

Sztaba Maya

Tuleja Michał

Wasłowicz Aleksandra

Tuchowski Szymon

 

 

 

 

Klasa 2c

Artur Świątek

Dominik Pilch

Zuzanna Sitar

Kinga Leśniewska

 

 

 

Klasa 2d

Czechowicz Lena

Łucka Julia

Ginalska Emilia

Grzesik Bartosz

Jaśkiewicz Kamil

Skóra Zofia

Smosna Ksawery

Uliasz Kamil

Wiśniowski Szymon

Zagórski Antoni

 

 

 

Klasa 3a

Bołoz Wiktoria

Głowacka Nadia

Ordyna Szymon

Paradysz Aleksandra

Paradysz Gabriela

Buczyński Dominik

Cempa Emilia

Dobosz Kamila

Głowacka Maja

Kania Aleksandra

Mazuchowski Miłosz

Stefanik Wiktoria

Waśko Bartosz

Wodzińska Weronika

Żuchowska Karolina

Zuzanna Świątek

Karol Słabniak

Hanna Wajs

 

 

 

Klasa 3b

Kacper Chudy

Martyna Doktor

Jakub Dubis

Bartosz Gancarz

Jakub Kochanek

Wiktoria Krężałek

Nikola Kuszaj
Nadia Rozmus

Igor Szergowicz

Karol Wietecha

Mikołaj Wrona

 

 

 

Klasa 3c

Szymon Dudzik

Karolina Pętlak

Ksawery Migacz

Wioletta  Wiśniowska

 

 

 

Klasa 3d

Jeż Wiktor

Kret Sebastian

Pawłowski Dariusz

Roman Roksana

Tomkiewicz Zuzanna

Zawisza Agnieszka

Zawisza Dawid

Żurek Piotr

 

 

 

 

Uczniowie ze  100% frekwencją:

Nikola Jastrząb

Piotr Lubaś

Alicja Wietecha

Lena Godzisz

Milena Pniak

Dominik Pilch

Piotr Żebracki

Szymon Bugiel

Milena Dziura

Patryk Filipowicz

Jakub Dubis

Bartosz Gancarz

Karol Wietecha

Nadia Rozmus

Limanówka Michał

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913357

Pogoda