Home Aktualności Kolejny sukces zuchów.
PDF 

 

W sobotę 10 czerwca 2017r. zuchy z naszej szkoły reprezentowały Hufiec Krosno na wojewódzkim etapie Festiwalu Piosenki Zuchowej, który odbył się w Rzeszowie. Pomimo ogromnego zmęczenia wynikającego z pięciodniowego pobytu na zielonej szkole, wszystkie bez wyjątku zuchy o godzinie 8 rano były gotowe do drogi. W czasie festiwalu rywalizowało 12 gromad z województwa podkarpackiego. Zuchy z naszej szkoły, pięknie umundurowane wyśpiewały I miejsce. Jest to duży sukces dla Hufca Krosno i oczywiście dla nas. W ten oto sposób podsumowaliśmy trzyletnią, intensywną pracę gromady.

Drużynowa dziękuje zuchom, Rodzicom za zaangażowanie oraz
Pani Małgorzacie Mercik za opiekę nad zuchami w czasie sobotniego wyjazdu.

Jolanta Muzyka

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

Statystyki

Odsłon : 1909213

Pogoda