Home Aktualności Gminne Zawody w Trójboju i Czwórboju LA.
PDF 

Dnia 23 maja 2017r. przy GOSiR w Jedliczu odbyły się Gminne Zawody  w Trójboju  La Dziewcząt i Chłopców  i Czwórboju La Dziewcząt i Chłopców.  W zawodach w Trójboju Dziewcząt  wzięły udział następujące szkoły:  SP Długie, SP Jedlicze, SP Potok i SP Żarnowiec.

Wyniki Trójboju La Dziewcząt :

I m. SP Jedlicze 336 pkt.

II m. SP Długie 236 pkt.

III m. SP Żarnowiec  157 pkt.

IV  m. SP Potok 73 pkt.

Najlepszą zawodniczką została Aleksandra Paradysz z SP Jedlicze zdobywając 91 pkt.

Szkołę Podstawową w Jedliczu reprezentowały następujące uczennice: Zuzanna Brela, Jagoda Jerzyk, Aleksandra Paradysz, Maja Głowacka, Nadia Głowacka, Oliwia Krzysztyniak,  Julia Sajdak, Aleksandra Wiater.

Opiekun – Elżbieta Biernacka, Beata Wosiewicz.

W zawodach w Trójboju La Chłopców wzięły udział następujące szkoły:        SP Długie, SP Dobieszyn, SP Jedlicze, SP Potok,  SP Żarnowiec.

Wyniki Trójboju La Chłopców:

I m. SP Jedlicze 213 pkt.

II m. SP Długie  204 pkt.

III m. SP Żarnowiec 149 pkt.

IV m. SP Potok  103 pkt.

V m. SP Dobieszyn  88 pkt.

Najlepszym zawodnikiem został  Kamil Bobrowski  ze SP
w Długiem zdobywając 91 pkt.

Szkołę Podstawową w Jedliczu reprezentowali następujący uczniowie: Wiktor Kędzior, Mateo Kruczek, Jakub  Półchłopek, Oskar Pitrus , Adrian Wojnar.

Opiekunowie – Robert Gleń, Piotr Bril.

W Czwórboju La Dziewcząt wzięły udział następujące  szkoły:
SP Długie, SP Dobieszyn,  SP Jedlicze, SP Potok, SP  Żarnowiec.

Wyniki Czwórboju  La Dziewcząt:

I m. SP Jedlicze  807 pkt.

II m. SP Potok 566 pkt.

III m. SP Długie 500 pkt.

IV  m. SP Dobieszyn 311 pkt.

V m. SP Żarnowiec 283 pkt.

Najlepszą zawodniczką  została Izabela Bolanowska ze SP w Jedliczu zdobywając 203 pkt.

Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice: Weronika Wiśniowska, Karolina Dobosz,  Izabela Bolanowska,  Beata Bek,  Aleksandra Hap,  Adrianna  Janas,  Wiktoria Młocek, Julia Jeż.

Opiekun Dziewcząt – Elżbieta Pitrus, Elżbieta Biernacka.

W zawodach w Czwórboju La Chłopców wzięły udział następujące szkoły: SP Dobieszyn,  SP Długie, SP Jedlicze, SP  SP Potok,
SP Piotrówka, SP Żarnowiec.

Wyniki Czwórboju La Chłopców:

I m. SP Potok 594 pkt.

II m. SP Długie 552 pkt.

III m. SP Jedlicze 529 pkt.

IV m. SP Żarnowiec 369 pkt.

V m. SP Piotrówka 243 pky.

VI m. SP Dobieszyn 219 pkt.

Najlepszym zawodnikiem został uczeń ze Szkoły Podstawowej
w Długiem  Jakub Graba zdobywając 190 pkt.

Naszą szkołę reprezentowali  następujący uczniowie: Jakub Biskup, Maciej Dobosz, Radosław Wiater, Igor Papużyński, Dzik Dominik, Mateusz Lula, Radosław Owsiak, Gabriel Nycz, Alan Jasicki, Norbert Jastrząb, Jakub Trybus.

Opiekunowie – Robert Gleń, Piotr Bril, Beata Wosiewicz.

Zawody przebiegły w miłej atmosferze, dostarczyły uczniom  wielu wrażeń i pozwoliły sprawdzić swoje umiejętności sportowe.

Elżbieta Biernacka

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 

Statystyki

Odsłon : 1918892

Pogoda