Home Aktualności Konkurs matematyczny w Tarnowcu.
PDF 

 

24.04.2017 r. uczniowie naszej szkoły: Kacper Chudy z kl. III b, Szymon Dudzik z kl. III c oraz Agnieszka Zawisza z kl. III d wzięli udział w I Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas I- VI ,,Matematyka bankiem praktycznej wiedzy” zorganizowanym przez Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu. Na konkurs przybyło około 70 uczniów z różnych szkół.

         Uczniowie po wylosowaniu karteczek z numerami zajęli miejsca przy wyznaczonych  stolikach i przystąpili do rozwiązywania matematycznego  testu składającego   się z 15 zadań o różnym stopniu trudności. Na wykonanie zadań  mieli 60 minut czasu. Teraz
z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników i życzymy powodzenia naszym uczniom.

Małgorzata Biś

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 128 gości 

Statystyki

Odsłon : 1909274

Pogoda