Home Aktualności Drużynowye biegi przełajowe-podium.
PDF 

Zawodnicy SP w Jedliczu na podium w powiatowych indywidualno – drużynowych biegach przełajowych.

Dnia 3 kwietnia 2017 na terenach zielonych Zespołu Szkół Rolniczych
w Iwoniczu odbyły się Powiatowe IMS i Gimnazjada w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, zaliczane do współzawodnictwa Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. Do zawodów stanęły najlepsze drużyny powiatu krośnieńskiego.

Warunki pogodowe były bardzo dobre, a rywalizacja zacięta. Nasi zawodnicy dostarczyli nam dużo emocji, ponieważ każdy z uczniów  walczył indywidualnie o jak najlepszą lokatę na trasie 600 m lub 800 m. Suma punktów za zajęte miejsca decydowała o końcowej klasyfikacji całej drużyny.

Ostatecznie dziewczynki w kategorii IV klasa i młodsze zajęły II miejsce
i uzyskały awans do zawodów rejonowych. Na uwagę zasługuje fakt, że w drużynie tej wystąpiły zawodniczki, które dopiero zaczynają swoją edukację i karierę małego sportowca – to uczennice z klas I – III SP, czyli rocznikowo nawet o 3 lata młodsze od swoich rywalek.  Również dziewczęta w kategorii V – VI klasa zajęły II miejsce
i będą nas reprezentować na zawodach rejonowych. Na podium stanęli także chłopcy, którzy w obydwu kategoriach wiekowych zajęli III miejsce. Nasi najmłodsi srebro przegrali tylko jednym punktem – również w tej drużynie wystąpili uczniowie z klasy drugiej i trzeciej SP.

Skład drużyny IV klasa i młodsi dziewczęta: Mróz Nikola, Paradysz Aleksandra, Skóra Zofia, Brela Zuzanna, Kusiak Milena i Biedroń Otylia.

Opiekun dziewcząt: pani Elżbieta Biernacka.

Skład drużyny IV klasa i młodsi chłopcy: Pitrus Oskar, Półchłopek Jakub, Fałat Mateusz, Mazuchowski Szymon, Bil Bartosz, Zdzieba Szymon.

Opiekun chłopców: pan Robert Gleń.

Skład drużyny V – VI klasa dziewczęta: Wiśniowska Weronika, Bil Weronika, Bolanowska Izabela, Wasłowicz Zuzanna, Jeż Julia, Janas Adrianna i Hap Aleksandra.

Opiekun dziewcząt: pani Elżbieta Pitrus.

Skład drużyny V – VI klasa chłopcy: Biskup Jakub, Wiater Radosław, Łukaszewski Mikołaj, Kocur Kamil, Wojnar Adrian i Jasicki Alan, .

Opiekun chłopców: pan Piotr Bril.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Beata Wosiewicz

 

{gallery}2017/{/gallery}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912846

Pogoda