Home Aktualności Najlepsi cyztelnicy nagrodzeni.
PDF 

 

         16 lutego grupa 8 najlepszych czytelników z klas II-III otrzymała zasłużoną nagrodę, którą był wyjazd do Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić KBP Oddział dla Dzieci. Zapoznali się z układem i podziałem księgozbioru w wypożyczalni, który liczy prawie 40 tys. egz. Próbowali również odnaleźć interesujące ich tytuły książek w katalogu komputerowym.

Dużym zainteresowaniem cieszył się bogaty zbiór komiksów z Kaczorem Donaldem w roli głównej.

W czytelni Oddziału dla Dzieci uczniowie zobaczyli bogaty księgozbiór podręczny książek : niespodzianek, zabawek, dźwiękowych, które są drogie i nie każdego stać na ich zakup.

Ozdobą czytelni była wystawa prac plastycznych dzieci wykonanych w czasie ferii zimowych.

Na zakończenie spotkania nasi uczniowie wysłuchali opowiadania o kotku oraz oglądali książki  o kotach, gdyż 17 lutego przypada Światowy Dzień Kota. Mieli również okazję wykleić własnego kota, który otrzymał imię  Pusia i  który przyjechał razem z uczniami do szkoły i będzie ozdobą korytarza w starym budynku szkoły.

Dodatkową atrakcją wycieczki ufundowanej przez bibliotekarki szkolne był przejazd komunikacją miejską, gdyż niektórzy uczniowie nie mieli do tej pory okazji jechać MKS-em.

 

 

 

 Bożena Janocha, Grażyna Gancarz

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912727

Pogoda