Home Aktualności Wyniki klasyfikacji śródrocznej.
PDF 

Przedstawiamy wyniki klasyfikacji śródrocznej w roku szkolnym 2016/17. 

 

 

Klasy II - III 

Najlepsi uczniowie w klasach młodszych.

 

Klasa IIa

Borula Patrycja

Jaskółka Dawid

Kłapkowski Piotr

Kołacz Zuzanna

Kudroń Natalia

Lula Szymon

Prus Weronika

Rzońca Martyna

Socha Maja

Urzędowska Amelia

Wiese Nikola

Wiśniowski Jan

Żebracki Piotr 

 

Klasa IIb

Biedroń Otylia

Buda Milena

Bugiel Szymon

Dziura Milena

Fałat Weronika

Makoś Kinga

Nowak Aurelia

Peszko Sandra

Sanocka Natalia

Sztaba Maya

Tuleja Michał

Wasłowicz Aleksandra

 

 

 

Klasa IIc

Leśniewska Kinga

Sitar Zuzanna

Pilch Dominik

Świątek Artur

 

 

Klasa IId

Czechowicz Lena

Ginalska Emilia

Łucka Julia

Polak Aleksander

Skóra Zofia

Smosna Ksawery

Wiśniowski Szymon

Zagórski Antoni

 

 

Klasa IIIa

Gabriela Paradysz

Nadia Głowacka

Aleksandra Paradysz

Dominik Buczyński

Wiktoria Bołoz

Maja Glowacka

Kamila Dobosz

Aleksandra Kania

Szymon Ordyna

Karolina Żuchowska

Weronika Wodzińska

Miłosz Mazuchowski

Wiktoria Stefanik

Karol Słabniak

Bartosz Waśko

 

 

 

Klasa IIIb

Dubis Jakub

Gancarz Bartosz

Krężałek Wiktoria

Kochanek Jakub

Rozmus Nadia

Szergowicz Igor

Wietecha Karol

Wrona Mikołaj

 

 

 

Klasa IIIc

Dudzik Szymon

Pętlak Karolina

Szczęsny Nikola

Wiśniowska Wioletta 

 

 

Klasa IIId

Kret Sebastian

Krzysztyniak Maja

Pawłowski Dariusz

Roman Roksana

Tomkiewicz Zuzanna

Zawisza Agnieszka

Zawisza Dawid

Żurek Piotr

 

 

Klasy IV - VI

Na liście tej znajdują się uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen
co najmniej 4,5.

 

 

 

Klasa IVa

Biedroń Natalia 4,98

Krzysztyniak Oliwia 4,98

Wiśniowska Aleksandra 4,73

Wiater Aleksandra 4,70

Masłyk Jakub 4,64

Tyburski Gabriel 4,61

Rosenbaiger Łukasz 4,57

Gradowicz Natalia 4,55

Obłój Miłosz 4,52

 

 

 

Klasa IVb

Bielec Bartosz  4,55

Dado Rodolfo   4,68

Fałat Mateusz  5,18

Jerzyk Jagoda  4,84

Jeż Zuzanna  4,84

Król Nikola  4,98

Kusiak Milena  4,66

Możdżeń Karolina  5,09

Nowotyski Michał  4,57

Patla Kacper  4,68

Pelczar Aleksander  4,52

Pitrus Oskar  4,95

Sajdak Amelia  4,61

Sajdak Julia  4,66

Sajdak Nikola  4,57

Schneider Oktawia  5,09

Trybus Kacper  4,59

Trybus Wiktor  4,68

Wiśniowska Julia  4,91

 

 

Klasa Va

Chochołek Sandra 4,80

Gierula Natalia 4,64

Haniebnik Katarzyna 5,11

Janocha Karolina 4,52

Kłapkowska Anna 5,11

Majchrowicz Adrian 4,70

Młocek Wiktoria 4,77

Papużyński Igor 4,70

Stalmach Aleksandra 4,52

Trybus Aleksandra 4,91

Wiśniewska Klaudia 4,59

Woźniak Kamil 4,59

 

 

 

Klasa Vb

Filar Konrad 4,86

Garbacik Arkadiusz 4,52

Gęsiak Weronika 4,70

Goleń Manuela 5,05

Jeż Julia 4,61

Kocur Kamil 4,59

Kowalska Aleksandra 4,84

Sanocka Wiktoria 4,59

Winiarska Weronika 4,98

Woźniak Anna 4,55

Zaborska Oliwia 4,68

 

 

 

Klasa VIa

Izabela Bolanowska   5,07

Karolina Bołoz  5,18

Karolina Dobosz  4,59

Kamil Durał  5,09

Aleksandra Gabor  4,89

Victoria Gomółka  4,77

Zuzanna Jaskółka  5,14

Zuzanna Pabian  4,89

Natalia Papużyńska  4,60

Julia Słabniak  4,50

Natalia Świerczek  4,77

Szymon Tkaczyk  4,68

Anna Urbanek  5,00

Radosław Wiater  4,57

Weronika Wiśniowska  4,55

Mateusz Wiśniowski  4,55

Jakub Wróbel  4,66

 

 

 

Klasa VIb

Natalia Drozdowicz 4,52

Anna Klatka 5,00

Anna Klekot 4,95

Weronika Machowska 4,85

Jakub Trybus 4,70

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910099

Pogoda