Home Aktualności Betlejemskie Światło Pokoju.
PDF 

 

Odważnie twórzmy pokój” to hasło przyświecające tegorocznej sztafecie Betlejemskiego Światła Pokoju. Już po raz 26 harcerze i harcerki są strażnikami światła, które jest symbolem nadziei i pokoju między narodami. Niosąc lampiony ze Światłem do parafii, szkół, szpitali, urzędów i domów, dzielą się radosną nowiną i krzewią największe uniwersalne wartości braterstwa i pokoju.

20 grudnia 2016r. zuchy z naszej szkoły przygotowały uroczystą oprawę mszy świętej w jedlickim Kościele Parafialnym, w czasie której nastąpiło uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju.  Zaniosły też Światełko Betlejemskie do Urzędu Gminy Jedlicze przekazując Je Pani Burmistrz Jolancie Urbanik oraz do naszej szkoły.

J. Muzyka

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910067

Pogoda