Home Aktualności Matematyka w parze z plastyką? Dlaczego nie!
PDF 

 

Znamy wyniki szkolnego etapuOgólnopolskiego  Konkursu Matematyczno – Plastycznego organizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki.

Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej ilustrującej hasło „Matematyka - Lubię to!”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły, o czym świadczy fakt, że wpłynęło aż 48 prac.  Uczniowie wykazali się dużą starannością i pomysłowością tworząc różnorodne dzieła artystyczne. W zaskakującej formie ukazali piękno tego trudnego przedmiotu, co czyniło niełatwym  wybór prac zakwalifikowanych do etapu finałowego. Regulamin bowiem przewiduje przesłanie tylko jednej pracy z każdej kategorii wiekowej.

Dwie najlepsze prace będą reprezentować naszą szkołę w etapie finałowym, natomiast pozostałe będą ozdobą gazetki w pracowni matematycznej.

Klasy 1-3

I miejsce – Jakub Zajchowski 3c

Wyróżnienia: Daniel Chochołek  1a

                   Aleksandra Paradysz 3a

Karol Słabniak 3a

Klasy 4-6

I miejsce – Katarzyna Haniebnik 5a

Wyróżnienie: Kacper Patla 4b

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci celujące oceny cząstkowe z matematyki i plastyki. Rozdanie nagród dla wyróżnionych uczniów nastąpi po rozstrzygnięciu etapu finałowego konkursu.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Trzymamy kciuki za naszych uczniów w kolejnym etapie.

Irena Pikul

Dagmara Słabniak

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości 

Statystyki

Odsłon : 1909268

Pogoda