Home Aktualności Natura Potrzebuje Superbohaterów.
PDF 

Podsumowany został konkurs Natura Potrzebuje Superbohaterów, który był częścią globalnej kampanii społecznej realizowanej przez Sony Pictures Television Networks na rzecz ochrony środowiska w 178 krajach. W Polsce kampania miała na celu popularyzowanie idei "sprzątania po sobie" w przestrzeni publicznej. Trzy konkursowe zadania wykonali w ciągu kilku miesięcy tego roku uczniowie uczęszczający na zajęcia koła przyrodniczego - inicjatorzy projektu
w naszej szkole. Do udziału w ostatnim z zadań - w społecznej akcji sprzątania miasta - dzieciom udało się zaangażować w sumie kilkadziesiąt osób - mieszkańców i władze samorządowe Jedlicza oraz liczną grupę uczniów naszej szkoły. W konkursie uplasowaliśmy się na 6 miejscu wśród 72 uczestników, a więc nie musimy się wstydzić efektów naszej pracy. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji konkursowych zadań.

Alicja Zdebska

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913356

Pogoda