Home Aktualności Wieczornica z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
PDF 

 

Dnia 9 listopada 2016 r. zuchy z naszej szkoły uczciły 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, przygotowując montaż słowno – muzyczny wzbogacony filmami archiwalnymi.  Zaprezentowały program, na który zaprosiły władze naszej Gminy, Dyrekcję szkoły, przyjaciół harcerstwa, Rodziców i Dziadków. Przygotowany program bardzo podobał się Gościom,  publiczność podziękowała występującym gromkimi brawami. Zuchy wręczyły wszystkim własnoręcznie wykonane biało-czerwone kotyliony.
W czasie wieczornicy panował miły i odświętny nastrój.

Przygotowany program zaprezentowano również 10 listopada uczniom klas 0-3 naszej szkoły.

Drużynowa dziękuje za pomoc w organizacji uroczystości p. Beacie Solińskiej, Joannie Niziankiewicz, Teresie Bigos.

Jolanta Muzyka

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości 

Statystyki

Odsłon : 1918984

Pogoda