Home Aktualności Żegnajcie wakacje, witaj szkoło!
Żegnajcie wakacje, witaj szkoło! PDF 

 

 

         1 września 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia Sztandaru, który zajmuje szczególne miejsce w życiu szkolnej społeczności i towarzyszy nam podczas najważniejszych uroczystości.  Pani Bożena Baran – Dyrektor szkoły, serdecznie powitała wszystkich zebranych– nauczycieli, uczniów z klas 3-6
i rodziców.

         Delegacja uczniów udała się na jedlicki cmentarz, gdzie spoczywa Wincenty Manierski– Patron naszej szkoły i na Jego nagrobku złożyła wiązankę kwiatów i zapaliła znicze.

         Następnie przyszedł czas na program artystyczny, który przygotowali uczniowie klas piątych. Dzieci wspominały minione wakacje, witały się ze szkołą, udzielały też cennych wskazówek, zwłaszcza młodszym kolegom, jak radzić sobie ze szkolną rzeczywistością.

         Na koniec uczniowie udali się z wychowawcami do klas. Najbardziej podekscytowani byli uczniowie klas czwartych, bo przecież za chwilę mieli poznać swoje nowe wychowawczynie.

         I tak nowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczął się na dobre. Oby przyniósł wszystkim dużo radości i sukcesów.

                                                         Wychowawczynie klas piątych

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912753

Pogoda