Home Aktualności Uroczyste zakończenie roku w klasach 1-3.
PDF 

 

„Niech żyją wakacje, niech żyje pole i  las…!!!”

W dniu 24 czerwca 2016 roku o godz.11 w odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 klas I-III. Uczniowie  klas trzecich  przygotowali specjalny program podczas którego oficjalnie żegnali się z murami dobrze znanej sobie "podstawówki".

Po odśpiewaniu hymnu państwowego i krótkim wprowadzeniu, głos zabrała Pani Dyrektor Bożena Baran, która serdecznie powitała licznie zgromadzonych rodziców oraz uczniów dziękując wszystkim za całoroczny trud. Później wręczano nagrody książkowe uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu oraz posiadającym 100 % frekwencję. Wielu uczniów otrzymało również odznakę ,,Wzorowego Ucznia”. Oklaskom nie było końca.

Po części oficjalnej uczniowie klasy III a i III b zaprezentowali program artystyczny, na który złożyły się piosenki, wiersze oraz układy taneczne. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, aby we własnym gronie dokończyć zakończenia roku szkolnego.

Tak wiec kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące….

Życzymy wiec wszystkim udanych wakacji i miłego wypoczynku!!!!

Wychowawcy klas I-III

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 

Statystyki

Odsłon : 1927428

Pogoda