Home Aktualności Koniec roku szkolnego-wyróżnieni uczniowie.
PDF 

KLASYFIKACJA ROCZNA

Klasy I-III

Uczniowie z tytułem „Wzorowy Uczeń”


Klasa Ia

Patrycja Borula

Dawid Jaskółka

Piotr Kłapkowski

Zuzanna Kołacz

Szymon Lula

Martyna Rzońca

Nikola Wiese

Piotr Żebracki

 

Klasa Ib

Otylia Biedroń

Kinga Makoś

Natalia Sanocka

Aleksandra Wasłowicz

 

Klasa 1c

Kamil Kusiak

Kinga Leśniewska

Dominik Pilch

Zuzanna Sitar

 

Klasa Id

Lena Czechowicz

Ksawery Smosna

 

Klasa IIa

Wiktoria Bołoz

Dominik Buczyński

Kamila Dobosz

Maja Głowacka

Nadia Głowacka

Aleksandra Paradysz

Gabriela Paradysz

Karolina Żuchowska

 

Klasa IIb

Igor Szergowicz

Wiktoria Krężałek


 


Klasa IIc

Dawid Zawisza

Agnieszka Zawisza

Klasa II d

Wioletta Wiśniowska


Klasa IIe

Wiktor Jeż

Sebastian Kret

Roksana Roman

Zuzanna Tomkiewicz

Piotr Żurek


Klasa IIIa

Natalia Biedroń

Oliwia Krzysztyniak

Natalia Gradowicz

Jakub Masłyk

Szymon Eustachiewicz

Aleksandra Wiśniowska

 

Klasa III b

Mateusz Fałat

Jagoda Jerzyk

Nikola Król

Karolina Możdżeń

Oskar Pitrus

Oktawia Schneider

Julia Wiśniowska


Uczniowie nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce.


Klasa IIa

Wiktoria Bołoz

Dominik Buczyński

Julia Chyżyńska

Kamila Dobosz

Maja Głowacka

Nadia Głowacka

Aleksandra Kania

Jowita Leśniak

Szymon Ordyna

Aleksandra Paradysz

Gabriela Paradysz

Zuzanna Świątek

Weronika Wodzińska

Karolina Żuchowska

Emilia Cempa

 

Klasa II b

Jakub Dubis

Bartosz Gancarz

Jakub Kochanek

Wiktoria Krężałek

Igor Szergowicz

Karol Wietecha

Mikołaj Wrona

Martyna Doktor

Nikola Kuszaj

Nadia Rozmus

 

Klasa II c

Kacper Chudy

Wiktor Grzesik

Łukasz Pikuła

Dawid Zawisza

Agnieszka Zawisza

Nikola Szczęsny

Oliwia Grzesik

Jakub Kustroń

 

Klasa II d

Szymon Dudzik

Damian Marć

Karolina Pętlak

Milena Piękoś

Wioletta Wiśniowska


Klasa II e

Wiktor Jeż

Sebastian Kret

Roksana Roman

Zuzanna Tomkiewicz

Piotr Żurek


Kl III a

Natalia Biedroń

Oliwia Krzysztyniak

Natalia Gradowicz

Jakub Masłyk

Szymon Eustachiewicz

Aleksandra Wiśniowska

Łukasz Rosenbaiger

Aleksandra Wiater

Matteo Kruczek

 

Kl III b

Mateusz Fałat

Jagoda Jerzyk

Nikola Król

Karolina Możdżeń

Oskar Pitrus

Oktawia Schneider

Julia Wiśniowska

Zuzanna Brela

Zuzanna Jeż

Kacper Patla


Klasy IV-VI. Uczniowie którzy otrzymują świadectwa z wyróżnieniem.


Klasa IV a

Sandra Chochołek  5,18

Katarzyna Haniebnik  5,18

Karolina Janocha 4,82

Anna Kłapkowska 5,09

Wiktoria Młocek 5,0

Igor Papużyński 5,0

Aleksandra Trybus 5,27

Klaudia Wiśniewska 4,91

Kamil Woźniak 4,82

 

Klasa IV b

Konrad Filar 5,09

Weronika Gęsiak 4,82

Manuela Goleń 5,18

Kamil Kocur 4,82

Aleksandra Kowalska 5,0

Wiktoria Sanocka 5,09

Weronika Winiarska 5,09

Kaja Wojtuń 4,82

Oliwia Zaborska 4,82


Klasa Va

Aleksandra Gabor 5,55

Zuzanna Jaskółka 5,45

Kamil Durał 5,36

Karolina Bołoz 5,27

Izabela Bolanowska 5,09

Victoria Gomółka 5,0

Zuzanna Pabian 5,0

Natalia Świerczek 4,91

Szymon Tkaczyk 4,91

Anna Urbanek 4,91

Jakub Wróbel 4,91

Jakub Biskup 4,82

Natalia Papużyńska 4,82

Radosław Wiater 4,82

 

Klasa V b

Julita Bugiel 4,91

Natalia Drozdowicz 4,91

Dominik Dzik 4,91

Anna Klatka 5,18

Anna Klekot 5,18

Weronika Machowska 4,9

Jakub Trybus 5,09


Klasa VI a

Julia Buczyńska 4,82

Maciej Chodorowski 4,82

Michał Dziura 4,91

Michał Janocha 5,55

Anna Kosiek 5,45

Maria Krawczyk 5,09

Aleksandra Lubaś 5,0

Filip Łukaszewski 4,91

Kamil Mrozek 5,09

Mateusz Szymbara 5,0

Aleksandra Tomkiewicz 5,45

Sandra Ziomek 5,45

 

Klasa VI b

Aleksander Łukaszewski 5,0

Tymoteusz Och 5,18

Miłosz Pelczar 5,1

Jagoda Rymar 5,09

Olgierd Smyka 5,09

Michał Stach 4,91

Maksymilian Szergowicz 5,0


Osoby ze 100% frekwencją

 

 

Piotr Lubaś IIa

Karol Słabniak IIa

Nikola Mróz IIIa

Gabriel Nycz IVa

Jadwiga Baraniec IVa

Anna Woźniak IVb

Filip Łukaszewski VIa

Kamil Mrozek VIa

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości 

Statystyki

Odsłon : 1919080

Pogoda