Home Aktualności Przedwakacyjne spotkanie z policjantem.
PDF 

W bieżącym roku szkolnym,podobnie jak w latach poprzednich nasza szkoła zgłosiła swój udział w ogólnopolskiej akcji " Bezpieczne wakacje ". Promując bezpieczne zachowania pragniemy zwiększyć poziom bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Zorganizowaliśmy spotkanie z policjantem, zachęciliśmy uczniów do udziału w konkursie plastycznym " Moje bezpieczne wakacje ", wychowawcy przeprowadzili pogadanki, na gazetkach ściennych umieszczono przestrogi i numery ważnych telefonów, gdy chcemy prosić o pomoc. Akcja ma uświadomić dzieciom, że nawet podczas zabawy i wypoczynku należy pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa.Bądźmy bezpieczni w górach, nad wodą, w podróży, a także spędzjąc czas wolny w miejscu zamieszkania.

Życzę Wam słonecznych, radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

 Bożena Baran

 

 

17 czerwca w naszej szkole odbyło sie spotkanie uczniów klas 1-3
z Panem policjantem. Każdy uczeń mógł przypomnieć sobie zasady bezpiecznego korzystania  z ruchu drogowego. Pan policjant przypominał o rozsądnym i bezpiecznym korzystaniu z zabaw wodnych, rowerowych i innych. Przestrzegał przed niebezpieczeństwami mogącymi pojawić nad wodą oraz w domu.
Na zakończenie Pan Policjant życzył wszystkim udanych wakacji,
a uczniów klas 1-3 zobowiązał by 1 września wszyscy wstawili się
do szkoły zdrowi, zadowoleni i wypoczęci.

Bardzo dziękujemy!

Wychowawcy klas

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913367

Pogoda