Home Aktualności Listy do Ziemi.

 

W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie naszej szkoły dołączyli do Ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Listy dla Ziemi”. Akcja Fundacji Ekologicznej ARKA polega na tym, że młodzi  ludzie piszą do dorosłych listy o tematyce ekologicznej. Listy pisane są na specjalnym papierze wykonanym z makulatury. W swoich listach dzieci zachęcają dorosłych do ekologicznego stylu życia. Wyjaśniają, jak można zmieniać swoje codzienne przyzwyczajenia z korzyścią dla zdrowia i środowiska. Najlepszy list napisany w naszej szkole weźmie udział w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejszy „List dla Ziemi”.

Autorkami najciekawszych listów są:

Anna Klekot z klasy Vb,

Natalia Świerczek z klasy Va

Aleksandra Tomkiewicz z klasy VIa.

Alicja Zdebska

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910025

Pogoda