Home Aktualności Uczniowie naszej szkoły wśród nagrodzonych w powiatowych konkursach matematycznych.
PDF 

 

Wie­dza jest dru­gim słońcem dla ludzi. 

Platon

 

 

 

12 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbyło się podsumowanie powiatowych konkursów dla uczniów szkół podstawowych. Wśród nagrodzonych w konkursach matematycznych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły.

 Pierwsze miejsce w 12. edycji powiatowego konkursu „Matematyczny skok do gimnazjum” organizowanego przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle zajął Michał Janocha uczeń klasy VI a podopieczny pani Beaty Świątek. Wiedza i umiejętności matematyczne Michała, pozwoliły mu pokonać 39 młodych matematyków ubiegających się o pierwsze miejsce na podium.  Z rąk Pani Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Jaśle odebrał nagrody rzeczowe, przyjął gratulacje i życzenia dalszych sukcesów na następnym etapie edukacji. Kolejnym sukcesem w tej dziedzinie przypieczętował pewny skok do gimnazjum.

Wyróżnienie w powiatowym  konkursie matematyczno – przyrodniczym „EKO – MAT” otrzymała  uczennica klasy 5”a” Aleksandra Gabor. Należy podkreślić, że Ola bardzo dobrze  wypadła w obydwu częściach zmagań konkursowych. Wykazała się sporą wiedzą i umiejętnościami zarówno w zakresie matematyki jak i przyrody. Uczennica zawdzięcza swój sukces sumienności, systematycznej pracy, szerokim zainteresowaniom i zdolnościom, które na co dzień rozwija pod okiem pani Moniki Paradysz oraz  pani Alicji Zdebskiej.

Serdecznie gratulujemy Oli i Michałowi sukcesu.

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912865

Pogoda