Home Aktualności Dzień Kobiet w naszej szkole.
PDF 

 

W dniu 10 marca 2016 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet.

 

Z tej okazji chłopcy z Samorządu Uczniowskiego w towarzystwie wicedyrektora Pani Jolanty Smarzowskiej, rozdając słodkie lizaki, składali serdeczne życzenia wszystkim paniom i uczennicom. Dla podkreślenia tego wyjątkowego dnia, chłopcy założyli eleganckie koszule a dziewczynki spódnice.

 

Opiekun SU

 

Elżbieta Pitrus


Wszystkim kobietom – małym i dużym,

Składamy najserdeczniejsze życzenia,

Dużo szczęścia, pomyślności,
mało smutku, moc radości!

 

                                                                                                                                                                                                    życzy

Samorząd Uczniowski

 

 

 

 

 

 

 Klasy I-III

 

 Klasy IV-VI

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Statystyki

Odsłon : 1914727

Pogoda