Home Aktualności Imieniny zucha.
PDF 

 

29 lutego 2016 r. w naszej szkole miała miejsce niecodzienna uroczystość - Imieniny Zucha - która odbywa się raz na cztery lata, wyłącznie w roku przestępnym. W spotkaniu wzięło udział około 200 zuchów z Hufca Krosno. Przybyły gromady zuchowe z Krosna, Iwonicza, Równego, Rogów, Lubatowej, Krościenka Wyżnego, Iskrzyni, Potoka,  Jaszczwi i Jedlicza.  Były zuchowe pląsy,  piosenki, konkursy i zadania do wykonania dla gromad. Ogromną atrakcją dla zuchów okazał się tort niespodzianka, specjalnie wykonany na tą okazję, a następnie udekorowany przez uczestników  samodzielnie wykonanymi kwiatami z lizaków i krepiny .  Zuchy 
w pięknie udekorowanej sali miło spędziły imieninowy wieczór
w obecności Komendanta Hufca Krosno hm. Jana Borka, Namiestniczki Zuchowej hm. Kamili Frydrych, hm. Marka Wójcika oraz Dyrekcji naszej szkoły.

Drużynowa 11GZ dziękuje serdecznie p. Teresie Bigos za pomoc
w dekoracji sali, p. Katarzynie Prejznar oraz Rodzicom zuchów
z 11GZ za pomoc w organizacji Imienin.

Jolanta Muzyka

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 98 gości 

Statystyki

Odsłon : 1918992

Pogoda