Home Aktualności Laureat w konkursie przedmiotowym z matematyki.
PDF 

Uczeń klasy 6a Michał Janocha, zdobył prestiżowy tytuł laureata w przedmiotowym konkursie z matematyki organizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Znalazł się wśród 38 laureatów, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów po zsumowaniu wyników z II i III etapu konkursu. Zostanie zwolniony
z I części sprawdzianu tj. języka polskiego i matematyki i uzyska za tę część maksymalną liczbę punktów.

Ten sukces jest ukoronowaniem systematycznej i wytężonej pracy Michała na przestrzeni ostatnich trzech lat pod kierunkiem
Pani mgr Beaty Świątek.

Na jego koncie jest wiele sukcesów. Na szczególną uwagę zasługują osiągnięcia z matematyki: tytuł laureata i nagrody za wynik bardzo dobry w ogólnopolskim konkursie „Alfik Matematyczny”
(r. szk. 2013/2014, 2014/2015, 2015/2016), dwa razy z rzędu zdobyta nagroda za wynik bardzo dobry (odpowiednik II miejsca)
w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
(r. szk. 2013/2014, 2014/2015), III miejsce w powiatowym
VIII Krośnieńskim Konkursie Matematycznym (r. szk. 2014/2015), udział w etapie rejonowym kuratoryjnego konkursu z matematyki
(r. szk. 2014/2015), I miejsce w 12 edycji powiatowego konkursu „Matematyczny skok do gimnazjum” organizowanego przez Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle w bieżącym roku szkolnym.

Obecnie Michał realizuje także indywidualny program nauczania z matematyki. Jest to działanie proponowane uczniom zdolnym, którzy osiągają znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych. Uczeń przygotowuje się w ten sposób do kolejnych konkursów matematycznych.

Michałowi gratulujemy wspaniałego osiągnięcia jakim jest zdobycie tytułu laureata konkursu przedmiotowego i życzymy dalszego zapału do pracy oraz kolejnych sukcesów.

Bożena Baran

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Statystyki

Odsłon : 1927415

Pogoda