Home Aktualności Spotkanie z iluzjonistą klasy IV-VI.
PDF 

 

11 lutego  naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość- iluzjonista Wiesław Jaśkowski. Podczas tego niezwykłego spotkania nasz czarodziej przeniósł uczniów w świat iluzji, dobrej zabawy
i wspaniałego humoru.

Zabawa w czarowanie wszystkim się bardzo podobała. Wyskakujące z chustki kwiaty, maszynka produkująca pieniądze, chusteczki wyciągane z pustego kapelusza, to tylko niektóre efekty magiczne, które były bardzo spontanicznie odbierane przez widownię. Podczas tego niezwykłego widowiska ujawniły się także iluzjonistyczne predyspozycje naszych uczniów, którzy wcielając się w rolę asystentów z ogromnym zaangażowaniem próbowali zgłębić tajniki magii.

Wszystkie czarodziejskie sztuczki zaprezentowane przez naszego gościa wywołały uśmiech i zdumienie na uczniowskich twarzach
i zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Edyta Tuleja

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912826

Pogoda