Home Aktualności Zabawa choinkowa klasy II i III
PDF 

 

21 stycznia 2016 roku w naszej szkole odbył się wielki bal karnawałowy dla uczniów z klas drugich i trzecich. Karnawał to radosny czas zabawy nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci. Wszyscy uczniowie po ciężkiej pracy w I półroczu zasłużyli sobie na odpoczynek i zabawę choinkową. Sala gimnastyczna  wyglądała inaczej niż co dzień. Zamieniła się w prawdziwą salę balową, pięknie udekorowaną i kameralnym oświetleniem zachęcała  do tańca
i zabawy. Uczniowie z klas 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3a, 3b w pięknych   

i kolorowych strojach, wcielając się nie tylko w postacie z bajek, przy dźwiękach muzyki polskiej i zagranicznej oddawali się tańcom współczesnym. W bajkowej scenerii dzieci bawiły się wspaniale. Bardzo dziękujemy przewodniczącemu Rady Rodziców, który wcielił się w rolę wodzireja. Dziękujemy również całej Radzie Rodziców naszej szkoły za przygotowanie poczęstunku dla naszych uczniów. Zapraszamy za rok!

Małgorzata Świdrak

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Statystyki

Odsłon : 1914712

Pogoda