Home Aktualności Lekcja w.f w ramach programu Mały Mistrz
PDF 

W dniu 27 listopada 2015 r. odbyła się lekcja wychowania fizycznego, do udziału w której uczniowie klasy 1 B zaprosili swoich rodziców oraz Panią Dyrektor. Celem lekcji była integracja oraz dobra zabawa. Podczas wspólnej lekcji, po rozgrzewce, wszyscy wzięli udział w wyścigach rzędów.
Emocji było co niemiara. Wszystkie drużyny rywalizowały z pełnym zaangażowaniem. Zarówno dzieci jak i dorośli walczyli o zwycięstwo swoich zespołów. Uczestnicy dobrze się bawili i zadowoleni wracali do domów.

Nie zapominajmy, że ruch jest podstawowym bodźcem rozwojowym, stanowi też jeden ze wskaźników rozwoju i zdrowia.
W toku zabaw podnosi się wydolność  organizmu, rozwijają się wszystkie cechy motoryki takie jak: szybkość, zręczność, wytrzymałość. Czas wolny spędzony razem jest okazją do wspólnego przeżywania, poznawania i odkrywania.

W tym roku, nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do ogólnopolskiego programu Mały Mistrz. Na realizację programu szkoła otrzymała sprzęt sportowy, który jest wykorzystywany do uatrakcyjniania zajęć. Na dzisiejszych zajęciach otrzymany sprzęt był „testowany” nie tylko przez dzieci ale i dorosłych.

Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za wspólną zabawę.

 

Elżbieta Pitrus

Renata Woltmann

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913362

Pogoda