Home Aktualności Mój Miś do poduszki rozstrzygnięcie konkursu plastycznego GBP w Jedliczu
PDF 

To już kolejny listopad z naszym ukochanym pluszowym misiem.
W tym roku dzieci brały udział w konkursie plastycznym pt.”Mój Miś do poduszki”, który zorganizowany został przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Kaspra Wojnara w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach, zachęcenie do wypożyczenia i przeczytania książek oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych. 

Podsumowanie konkursu odbyło się w środę 25 listopada w dniu „urodzin” sympatycznego bohatera książek, który mimo upływu lat, nadal jest częścią dziecięcego świata. To najsympatyczniejsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka.  Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi: rysunek, miś namalowany farbami,  wyklejanka, malowanka itp. W konkursie udział wzięło 83  dzieci .

Zanim wręczono wszystkim dzieciom nagrody, nasi milusińscy mieli okazję oglądać spektakl „Cygańska baśń” w wykonaniu aktorów Teatru Bazyl.

Jak przystało na tak wyjątkowy dzień zarówno dzieci jak i misie wspaniale się bawiły.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszamy do udziału za rok.

Elżbieta Kochańska

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913085

Pogoda