Home Aktualności Słów kilka o Szkolnej Kasie Oszczędności
PDF 

Słów kilka o Szkolnej Kasie Oszczędności

SKO działa w naszej szkole od wielu lat, jednak dopiero od 2012 r. oszczędzanie odbywa się nie tylko w sposób tradycyjny, ale i elektroniczny . Od października 2012 r. prowadzimy szkolny blog SKO. Na tym polu możemy pochwalić się pewnymi sukcesami. W roku szkolnym 2012/2013 oraz 2013/2014 nasza Kronika SKO została nagrodzona – otrzymaliśmy nagrodę wartości 1000 zł w etapie regionalnym, w konkursie „Kronika SKO”.   Rok szkolny 2014/2015 okazał się dla nas rokiem sukcesów. W październiku nasz blog otrzymał wyróżnienie w kategorii „Blog miesiąca”. W czerwcu otrzymaliśmy zaszczytny tytuł „Blog miesiąca – czerwiec”, a wraz z nim nasza szkoła wzbogaciła się o nowiutki laptop oraz upominki dla uczniów z logo SKO. To nie koniec zaszczytów. W corocznym konkursie Kronika SKO o trzymaliśmy nagrodę pierwszego stopnia w etapie regionalnym wartości 3000 zł. Dzięki tej nagrodzie walczymy o miejsce w etapie krajowym tego konkursu oraz nasza Kronika SKO bierze udział w głosowaniu internautów. 

Wszystkich sympatyków zapraszamy do oddawania głosów na nasz blog (szczegóły głosowania na naszym blogu).

Przypominamy!

SKO Konto dla Ucznia umożliwia indywidualne gromadzenie
i przechowywanie środków pieniężnych przez dzieci w wieku 5-13 lat uczestniczące 
w programie SKO:

  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 2,50% w skali roku (do kwoty 2500 zł; 0,50% od nadwyżki ponad 2500 zł).
  • Tygodniowa kapitalizacja odsetek.
  • Dostęp do serwisu internetowego SKO (atrakcyjnego pod względem graficznym i dźwiękowym oraz dostosowanego do wieku i gustu dziecka) – dla dzieci, członków SKO.
  • Możliwość zdobywania wirtualnych odznak.
  • Możliwość zakładania wirtualnych skarbonek.
  • Narzędzia umożliwiające planowanie oszczędzania.

Dostęp do konta jest możliwy również za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej iPKO (www.ipko.pl) dla uprawnionych Opiekunów SKO oraz przedstawicieli ustawowych (rodziców) albo opiekunów prawnych posiadających w PKO Banku Polskim produkt z usługami bankowości elektronicznej (po złożeniu odpowiedniej dyspozycji).

Forma rozliczeń: bezgotówkowo z możliwością dokonywania wpłat i wypłat gotówkowych w szkole u Opiekuna SKO lub w Oddziale Banku.

Nowych uczniów naszej szkoły zachęcamy do zakładania kont SKO.

Bożena Janocha 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Statystyki

Odsłon : 1927391

Pogoda