Home Aktualności Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16
PDF 

 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

 Klasy I-III

 

Żegnajcie wakacje, witaj szkoło!

Dnia 1 września 2015r. w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016. Wszystkich zebranych serdecznie i ciepło przywitała Pani Dyrektor Bożena Baran, która
w swoim przemówieniu życzyła wszystkim samych sukcesów,
a najmłodszym dobrych ocen oraz wytrwałości w nauce. W uroczystości wzięli również udziałBurmistrz Gminy Jedlicze Pani Jolanta Urbanik, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Piotr Waśko, Przewodnicząca Komisji Oświaty Pani Krystyna Marć, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Piotr Woźniak, a przede wszystkim uczniowie klas pierwszych oraz drugich i trzecich. Oczywiście,  w tych ważnych chwilach towarzyszyli im bliscy, rodzice i dziadkowie. W trakcie uroczystości przypomniano zebranym o zasługach dla jedlickiej oświaty Wincentego Manierskiego, wspomniano także o 76. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Na grobach patrona naszej Szkoły oraz 22 poległych za Ojczyznę delegacje uczniów i ich rodziców złożyły kwiaty oraz zapaliły znicze. Uroczystość uświetnił występ uczniów z klas drugich, który swoją treścią nawiązywał do minionych wakacji, do nowych przeżyć, jakie nas czekają w szkole, a przede wszystkim starsi koledzy przywitali
w szkole pierwszoklasistów. Humory wszystkim dopisywały! Rozpoczęliśmy ten rok szkolny pełni nadziei i radości!

J. Muzyka

Szkoła zaprasza

 

 

Klasy IV-VI

Witaj szkoło!

Pierwszego września uczniowie klas IV-VI rozpoczęli nowy rok szkolny. Po serdecznym powitaniu dzieci przez panią dyrektor, delegacja uczniów wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego udała się na cmentarz, by zapalić znicze na grobie patrona naszej szkoły-Wincentego Manierskiego. Uczniowie mogli również zobaczyć humorystyczne przedstawienie w wykonaniu kółka teatralnego inaugurujące nowy rok szkolny. Pełni zapału bierzemy się do pracy, aby zasłużyć na następne wakacje.

      B. Krawczyk

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913329

Pogoda