Home Aktualności Wyniki klasyfikacji końcowej>
Wyniki klasyfikacji końcowej> PDF 

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują:

Klasa IVa
1. Bolanowska Izabela 5,27
2. Bołoz Karolina 5,36
3. Durał Kamil 5,27
4. Gabor Aleksandra 5,36
5. Gomółka Victoria 5,27
6. Jaskółka Zuzanna 5,45
7. Papużyńska Natalia 4,82
8. Słabniak Julia 4,91
9. Świerczek Natalia 4,91
10. Tkaczyk Szymon 4,91
11. Urbanek Anna 4,82
12. Wróbel Jakub 4,82


Klasa IVb
1. Bugiel Julita 5,09
2. Drozdowicz Natalia 4,91
3. Dzik Dominik 4,82
4. Klatka Anna 5,18
5. Klekot Anna 5,27
6. Machowska Weronika 5,1
7. Trybus Jakub 5,0


Klasa Va
1. Buczyńska Julia 5,0
2. Dziura Michał 4,82
3. Janocha Michał 5,55
4. Kosiek Anna 5,27
5. Krawczyk Maria 5,09
6. Lubaś Aleksandra 5,09
7. Łukaszewski Filip 5,0
8. Mrozek Kamil 5,0
9. Szymbara Mateusz 5,0
10. Tomkiewicz Aleksandra 5,45
11. Wajda Jakub 5,09
12. Wasilewski Miłosz 4,82
13. Wewiórska Aleksandra 4,91
14. Ziomek Sandra 5,09


Klasa Vb
1. Buda Marcelina 4,82
2. Jaśkiewicz Dominik 4,82
3. Och Tymoteusz 5,27
4. Okarma Karolina 4,91
5. Pelczar Miłosz 5,1
6. Smyka Olgierd 5,09
7. Stach Michał 5,09
8. Szergowicz Maksymilian 4,82
9. Trybus Iga 4,91


Klasa VIa
1. Biernacki Michał 5,09
2. Chodorowski Tomasz 5,0
3. Dziura Zuzanna 5,0
4. Krzysztyniak Kacper 5,18
5. Ordyna Adrianna 4,91
6. Pawłowska Ewa 4,91
7. Szot Martyna 5,0
8. Tajber Antoni 5,18
9. Tomkiewicz Szymon 6,0
10. Twaróg Aleksandra 4,91
11. Wójtowicz Mateusz 5,18


Klasa VIb
1. Bugiel Gabriela 5,18
2. Bugiel Karolina 5,0
3. Dzik Kamila 5,0
4. Golonka Oliwia 5,09
5. Hap Sylwia 5,18

Odznakę „Wzorowy Uczeń” otrzymują:


Klasa Ia
1. Dobosz Kamila
2. Bołoz Wiktoria
3. Buczyński Dominik
4. Paradysz Aleksandra
5. Paradysz Gabriela
6. Głowacka Maja
7. Głowacka Nadia


Klasa Ib
1. Dubis Jakub
2. Szergowicz Igor
3. Kochanek Jakub
4. Wrona Mikołaj


Klasa Ic
1. Chudy Kacper
2. Zawisza Agnieszka
3. Zawisza Dawid
Klasa Id
1. Wiśniowska Wioletta
2. Piękoś Milena
3. Furmański Wiktor
4. Dudzik Szymon


Klasa Ie
1. Jeż Wiktor
2. Pawłowski Dariusz
3. Roman Roksana
4. Tomkiewicz Zuzanna
5. Wajda Gabriela
6. Kret Sebastian


Klasa IIa
1. Biedroń Natalia
2. Eustachiewicz Szymon
3. Krzysztyniak Oliwia
4. Wiater Aleksandra
5. Wiśniowska Aleksandra


Klasa IIb
1. Fałat Mateusz
2. Jerzyk Jagoda
3. Król Nikola
4. Możdżeń Karolina
5. Pitrus Oskar
6. Schneider Oktawia
7. Trybus Kacper
8. Wiśniowska Julia
9. Kusiak Milena
10. Jeż Zuzanna


Klasa IIIa
1. Kłapkowska Anna
2. Majchrowicz Adrian


Klasa IIIb
1. Goleń Manuela
2. Kowalska Aleksandra
3. Sanocka Wiktoria
4. Winiarska Weronika
5. Zaborska Oliwia







 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 

Statystyki

Odsłon : 1914730

Pogoda