Home Aktualności Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej PDF 

Dnia 11 czerwca 2015 r. przy hali GOSiR w Jedliczu odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju i Trójboju La dziewcząt i chłopców. W sportowej rywalizacji brały udział dwie szkoły z naszej gminy - SP Jedlicze i SP Potok. Uczniowie i uczennice klas czwartych i młodsi rywalizowali w Trójboju La dziewcząt i chłopców w następujących konkurencjach : biegu na 60 m, skoku w dal z rozbiegu, rzucie piłeczką palantową.

Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:  

Weronika Bil, Izabela Bolanowska, Adrianna Janas,Weronika Wiśniowska.Uczniowie reprezentujący naszą szkołę to :

Jakub Biskup, Szymon Jastrzębski, Alan Jasicki, JakubTwaróg, Radosław Owsiak. Uczniowie naszej szkoły w sportowej rywalizacji wywalczyli I miejsce. Najlepszą zawodniczką wśród dziewcząt, która zdobyłanajwiększą liczbępunktów w Trójboju La to - Adrianna Janas z SP Jedlicze, zaś wśród chłopców to Jakub Biskup z SP Jedlicze.

Uczennice i uczniowie naszej szkoły w Czwórboju La również wywalczyli Imiejsce. Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice :

Weronika Wożniak, Sara Płaziak, Aleksandra Wiewiórska, EmiliaSmoleń,Kaudia Dłuska- I miejsce.

Uczniowie reprezentujący naszą   szkołę to:

Michał Biernacki, Tomasz Chodorowski, Michał Janocha, Kamil Mróz, Tymoteusz Och, Krzysztof Bek – I miejsce.

Uczniowie i uczennice klas piątych i szóstych w Czwórboju La rywalizowali w następujących konkurencjach : biegu na 60m, skoku w dal z rozbiegu, rzucie piłeczką palantową, biegu na 6oo m dziewczęta i biegu na 1000m chłopcyNajlepszą zawodniczką wśród dziewcząt, która zdobyła największą liczbę punktów w Czwórboju La została   Weronika Wożniak z SP Jedlicze, wśród chłopców najlepszym zawodnikiem został Krzysztof Bek z SP Jedlicze.Zawodyprzebiegły w miłej, sportowej atmosferze. Dostarczyły dzieciakom dużo emocji, pozytywnych wrażeń
i umocniły zasady fair play podczas sportowych zmagań.

Elżbieta Biernacka

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910079

Pogoda