Home Aktualności Klasa 2a w podróży po świecie
PDF 

20 kwietnia 2015 roku w RCKP w Krośnie, uczniowie klasy 2a oglądali przedstawienie pt. Przygody Koziołka Matołka w wykonaniu Teatru Lalek Banialuka.

A Koziołek wziął tobołek

I wędruje biedaczysko

Po szerokim szukać świecie

Tego co jest bardzo blisko

- takie motto towarzyszyło kolejnym, nowym przygodom Koziołka Matołka, ulubieńca wszystkich dzieci. Spektakl zrealizowany
w bardzo atrakcyjnej dla widza i lubianej przez dzieci konwencji zabawy teatralnej. Wartka akcja, barwne przygody, zabawne sytuacje, humorystyczne zdarzenia i przebojowa muzyka wypełniały spektakl, czyniąc go atrakcyjnym i zapewniając widzom chwile niezapomnianego relaksu. A główny bohater - Koziołek, znów przemierzał świat szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedzał egzotyczne kraje, przebywał na dworze cesarskim, uczył się języka chińskiego, zaklinał węże na targu w Bombaju, spotkał Indian, wykładał w różnych językach i oczywiście przeżywał wiele emocjonujących przygód - groźnych, śmiesznych i pouczających. Jak zwykle wychodził cało z każdej opresji i w chwale wrócił do rodzinnego Pacanowa, odnajdując całkiem blisko - to, co dla niego było najlepsze.

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910105

Pogoda