Home Aktualności I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej świetlic dziecięcych.
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej świetlic dziecięcych. PDF 

 

 

Dnia 18.04.2015r.w hali GOSiR w Jedliczu odbył się turniej piłki nożnej. Wzięło w nim udział 10 świetlic dziecięcych działających na terenie naszej gminy. Wszystkie grupy walczyły o puchary i nagrody ufundowane przez p. Burmistrz Gminy Jedlicze. Uczniowie naszej szkoły stworzyli zgrany zespół w składzie:

 

Radosław Wiater, Jakub Biskup, Mateusz Wiśniowski, Kamil Durał, Jakub Twaróg, Szymon Tkaczyk, Szymon Jastrzębski, Jakub Wróbel, Jakub Paradysz, Kacper Patla, Bek Krzysztof i wywalczyli 1 miejsce w turnieju. Rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje.

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913043

Pogoda