Home Aktualności Etap szkolny VIII Krośnieńskiego Konkursu Matematycznego.
PDF 

 

 

 

 

 

 

26 marca 2015 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny VIII  Krośnieńskiego Konkursu Matematycznego. Zgodnie z regulaminem konkurs został przeprowadzony na poziomie klasy czwartej, piątej i szóstej. Jego celem jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów, motywowanie uzdolnionych uczniów do nauki, a także diagnozowanie ich umiejętności pod kątem odkrycia talentów matematycznych. Konkurs to także dobra okazja, żeby potrenować i sprawdzić się tuż przed ważnym dla naszych uczniów egzaminem – sprawdzianem szóstoklasistów.

Do konkursu zgłosiło się 33 uczestników, którzy w ciągu 60 minut zmierzyli się z zadaniami o różnym stopniu trudności. Najlepszy wynik w szkole uzyskał uczeń klasy VIa Szymon Tomkiewicz, który jako jedyny bezbłędnie rozwiązał wszystkie zadnia.

Do etapu finałowego, który odbędzie się 28 kwietnia 2015 roku w Miejskim Zespole Szkół nr 4 w Krośnie zostali zakwalifikowani następujący uczniowie: 

Aleksandra Gabor IVa

Anna Klatka IVb

Michał Janocha Va

Kamil Mrozek Va

Szymon Tomkiewicz VIa

Antoni Tajber VIa

Wszystkim młodym matematykom serdecznie dziękuję za udział w konkursie, gratuluję im odwagi i życzę wielu sukcesów podczas finału konkursu.

 

 

Szkolny koordynator konkursu

Dagmara Słabniak

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 95 gości 

Statystyki

Odsłon : 1909265

Pogoda