Home Aktualności II Turniej Kinder Sport 3-ki
PDF 

W dniu 14 marca 2015 r. w Gimnazjum w Krasnem koło Rzeszowa, odbył się II Turniej Trójek Siatkarskich Dziewcząt – klasy V SP. Są to eliminacje do finału wojewódzkiego w ramach ogólnopolskiego turnieju dla dzieci Kinder Sport. Był to kolejny turniej dla uczennic ZSP
w Jedliczu, które swoje rozgrywki toczą w tzw. grupie południowej.

W turnieju wzięło udział 16 zespołów z całego regionu: były drużyny z Rzeszowa, Krasnego, Krosna, Strzyżowa, Dębowca i Izdebek.

Obowiązywały zasady minisiatkówki. Każda drużyna rozegrała 6 - 7 spotkań. Pojedynki były bardzo zacięte, a emocje duże. Dla naszej reprezentacji było to kolejne doświadczenie. Ostatecznie po wyrównanych pojedynkach zajęliśmy jedenaste miejsce – czyli odnotowaliśmy awans o 3 pozycje, a małe punkty zadecydowały, że nie walczyłyśmy o 9 miejsce. Dziewczynki jednak miały okazje spotkać się z koleżankami z innych rejonów województwa i porównać swoje umiejętności.

 

Skład drużyny: Izabela Bolanowska – kl.IV, Aleksandra Młocek – kl. V
i Aleksandra Wewiórska – kl. V. Trener - pani Beata Wosiewicz.

Kolejny turniej 3-ek już 18 kwietnia w Strzyżowie, tam dziewczęta powalczą o jeszcze lepszą lokatę, gdyż poziom drużyn jest bardzo wyrównany. Natomiast 28 marca w Krośnie - Kinder 2-ek dla klas IV.
Z Jedlicza weźmie udział 10 dziewczynek.

Na zajęcia minisiatkówki zapraszamy już dziewczynki z klasy III SP.

Zajęcia minisiatkówki: poniedziałki 14.30 – sala ZSP w Jedliczu, wtorki 14.30 – hala GOSiR w Jedliczu.

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912132

Pogoda